bg clouds

Partnerzy 2014/2015

Partnerzy 2014/2015Sponsorzy 2010/2011

Sponsorzy 2011/2012

 

Altium

 

Future Processing Sp. z o. o.

Sponsorzy 2012/2013

Altium

WZ-Narzędzia


Modele Sklep

MESco

Osiline

Bielski Park Lotniczy

PZL Mielec

Transfer Multisort Elektronik

Zostań sponsorem

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę dla Państwa.

OferujemyPlatynowy
Sponsor
Złoty
Sponsor
Srebrny
Sponsor
Nazwanie platformy latającej według propozycji sponsora    
Podwójne wyróżnienie wielkościowe logotypu Sponsora    
Udostępnienie platformy wraz z pilotem na czas prezentacji Sponsora    
Dystrybucję materiałów promocyjnych Sponsora wśród studentów podczas prezentacji koła, np. w ramach targów pracy, dni naukowych, pokazów oraz wymienienie nazwy Sponsora podczas wywiadu radiowego lub telewizyjnego  
Zamieszczenie artykułu sponsorowanego na stronie www.uav.polsl.pl  
Wyróżnienie wielkościowe logotypu Sponsora  
Publikacja zdjęć zespołu z widocznymi logotypami Sponsora na stronie www.uav.polsl.pl oraz udostępnienie mediom
Umieszczenie logotypu Sponsora w materiałach reklamujących projekt, na prezentacji projektu, na odzieży promującej projekt, w szczególności w trakcie zawodów międzynarodowych, na latającym modelu konkursowym lub na stacji naziemnej
Zamieszczenie danych Sponsora oraz publikacja artykułu informacyjnego na stronie koła naukowego www.uav.polsl.pl
 
Istnieje również możliwość otrzymania tytułu Sponsora Głównego lub Sponsora Diamentowego. W sprawie szczegółów oferty i nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu z Karolem Kreihsem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Partnerzy

Zapraszamy do współpracy opartej o wzajemną promocję, wymianę wiedzy oraz udział w wydarzeniach. Jesteśmy otwarci również na nowe formy współpracy. Poniżej, z dumą, przedstawiamy naszych aktualnych Partnerów.

 

Flytronic Sp. z o.o.Spółka Flytronic, działająca w ramach grupy WB, jest ośrodkiem badawczo-rozwojowym, którego przedsięwzięcia skupiają się wokół systemów rozpoznawczo-obserwacyjnych bazujących na bezzałogowych platformach latających. Firma była jednym z inicjatorów powstania koła i aktywnie wspiera nas do dziś.

Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej

Wydział Mechaniczny Technologiczny Politechniki Śląskiej
Instytut Automatyki Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki
Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej

 

 

Zapraszamy do nawiązania współpracy partnerskiej kontaktując się z Karolem Kreihsem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualni Sponsorzy


Altium

W czerwcu 2012 zawarta została umowa partnerska pomiędzy firmą Altium, a HIGH FYERS. Na mocy zawartej umowy, firma Altium dostarczyła nieodpłatnie oprogramowanie Altium Designer, stanowiące zintegrowany system do projektowania elektroniki.

MESco
Dystrybutor oprogramowania wspomagającego obliczenia inżynierskie firmy ANSYS, do którego daje nam dostęp. Firma przeprowadziła również szkolenia dla naszych członków w zakresie obsługi programów typu CAE.Zakład Obwodów Drukowanych KONO s.j. to czołowy producent obwodów drukowanych działający zarówno na rynku polskim jak i coraz większym sukcesem na rynkach zagranicznych. Najnowsza technologia poparta 20-letnim doświadczeniem daje pewność, że dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości obwody drukowane (płytki pcb).Firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie filmowania i fotografii z powietrza. Oferują również budowę personalizowanych platform latających.

 

Współpraca

High Flyers to koło naukowe realizujące liczne projekty zmierzające do startów w zawodach, głównie międzynarodowych. Jednak zarówno konstruowanie platform latających na światowym poziomie, jak i wyjazdy drużyn w różne miejsca na całym świecie, są kosztowne. Dlatego właśnie poszukujemy firm, z którymi moglibyśmy nawiązać współpracę.

Sponsorowanie High Flyers daje duże korzyści obu stronom - my możemy realizować coraz lepsze i bardziej rozbudowane projekty, nasz Sponsor natomiast zyskuje uznanie i rozgłos zarówno w polskich mediach, jak i w międzynarodowym środowisku inżynierskim. Duże doświadczenie, staranność wykonania platform latających oraz świetne wyniki przykuwają do nas i naszych Sponsorów, uwagę organizatorów wydarzeń, konkurencyjnych zespołów, studentów i pracowników naukowych, firm oraz dziennikarzy.

Liczne pokazy, prezentacje i wydarzenia naukowe w których uczestniczymy są także okazją do zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców naszych konstrukcji ozdobionych logotypami Sponsorów i Partnerów.

W tym roku ponownie pokażemy na co nas stać podczas co najmniej dwóch dużych wydarzeń: China State Aeromodelling Design Championships oraz International Micro Air Vehicle Conference and Flight Competition. W Chinach będziemy pierwszą drużyną w historii, która reprezentuje Polskę, natomiast podczas zawodów IMAV 2014 w Holandii mamy zamiar poprawić nasz zeszłoroczny wynik z Francji, gdzie zajęliśmy II miejsce.

logo ue