Dni Młodych Naukowców i Targi Pracy

Podczas obu wydarzeń nasze platformy cieszyły się dużą popularnością. W związku z coraz większym zainteresowaniem społecznym tematyką UAV, liczba gości chcących poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie z każdą tego typu prezentacją rośnie, możemy więc swobodnie wypełniać nasze cele statutowe w zakresie szerzenia wiedzy o bezzałogowych obiektach latających.W przeciągu ostatniego miesiąca na Politechnice Śląskiej miały miejsce dwa istotne wydarzenia, w których High Flyers miało okazję czynnie uczestniczyć. Dnia 11 lutego w Centrum Edukacyjno-Kongresowym miał miejsce finał III Dni Gliwickich Młodych Naukowców, których celem jest popularyzowanie wśród przedszkolaków, uczniów klas podstawowych i gimnazjalistów nauki przedmiotów matematyczno-przyrodniczych. Natomiast 8 marca odbyły się Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości. W Ośrodku Sportu Politechniki Śląskiej pracodawcy, organizacje i koła naukowe przedstawiły swoją ofertę skierowaną do studentów, absolwentów i pracowników śląskich szkół wyższych.