Podsumowanie majowe

Maj był dla High Flyers bardzo pracowitym miesiącem. Jednym z wydarzeń były gliwickie Igry (11-16 maja 2014), które były nagrywane z powietrza przez nasze drony - pomimo złej pogody mamy wiele dobrych ujęć! Nie raz mogliście zobaczyć naszego HF - 6 Heksa nad swoimi głowami :) Dla już tęskniących za studenckimi harcami powstaje film podsumowujący, który przygotowujemy wraz z firmą AT Vision. A dla niecierpliwych mamy kolejną porcję zdjęć:

Następnym wydarzeniem (23 maja 2014) był Dzień Nauki i Przemysłu organizowany przez Miasto Gliwice oraz Park Naukowo-Techniczny Technopark Glwice. Mieliście okazję, aby z nami porozmawiać, obejrzeć nasze platformy, a nawet wziąć w swoje ręce. Ponadto warto wspomnieć, że MKN High Flyers znów zostało wyróżnione, tym razem drugim miejscem w konkursie "Koło na medal". Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu oraz gratulujemy zwycięzcom ze Studenckiego Koła Naukowego Biomechatroniki "Biokreatywni"!Galeria zdjęć z wydarzenia: