Generacja Przyszłości po raz drugi

Mamy przyjemność ogłosić, iż po raz drugi High Flyers jest laureatem konkursu Generacja Przyszłości! W tegorocznej edycji Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznało nam 8 miejsce za projekt pt. „Wielokryterialna optymalizacja zdolności operacyjnych bezzałogowych obiektów latających”.

„Generacja Przyszłości” to program Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, którego celem jest wsparcie studiujących na polskich uczelniach młodych wynalazców, konstruktorów, programistów, którzy będą reprezentować Polskę na międzynarodowych zawodach i konkursach.

Na 62 złożone wnioski, które oceniano m.in. ze względu na innowacyjny charakter projektu, wkład w polską naukę oraz dotychczasowe osiągnięcia w konkursach międzynarodowych dofinansowanie otrzymało 26.