Wakacje 2013 - podsumowanie

"Wakacje" - termin ten zazwyczaj kojarzy się z wypoczynkiem. Nikt jednak nie powiedział, że wypoczynek nie może być aktywny. Nawet bardzo. Ściślej mówiąc, w te wakacje w High Flyers nie było zbyt wielu okazji, aby wypocząć... Ale było warto!

Nasze sukcesy na międzynarodowych zawodach ACC oraz IMAV cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem medialnym. Aby nie być gołosłownym, na końcu artykułu przedstawiamy listę mediów oraz odnośniki do materiałów na temat naszych osiągnięć.

Natomiast osoby, które entuzjastycznie odnoszą się do amatorskiej kinematografii krótkometrażowej zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z występu naszego wielowirnikowca HF-4X na IMAV:

Udział w zawodach to jednak nie wszystko, czemu w ostatnich miesiącach poświęcaliśmy uwagę. Istotnym elementem były też konferencje naukowe. Poza udziałem w Diagnostics of Processes and Systems (o którym można przeczytać tutaj) nasi reprezentanci byli również obecni na X Międzyuczelnianych Inżynierskich Warsztatach Lotniczych w Bezmiechowej

Galeria zdjęć

Podczas warsztatów, które miały miejsce w dniach 20-24 września Tomasz Siwy, Julia Saville, Marcel Smoliński oraz Krzysztof Płatek prezentowali nasze Koło Naukowe oraz relacjonowali udział w zawodach ACC 2013.

Air Cargo Challenge

Media o tematyce ogólnej:

Portale techniczne i popularnonaukowe:

Portale studenckie:

Portale miejskie:

Stacje Radiowe:

• Radio Katowice
  • Radio Plus

International Micro Air Vehicle Conference and Flight Competition

Media o tematyce ogólnej:

Portale techniczne i popularnonaukowe:

Portale miejskie::