Witaj!

Kadra koła naukowego High Flyers pragnie zaprosić do współpracy zdolnych i chętnych do pracy studentów Politechniki Śląskiej. Działalność naszego koła naukowego opiera się na pracy zespołowej w realizacji projektów, których główną tematyką są Bezzałogowe Obiekty Latające. Niezwykle ważny jest dla nas udział w różnego typu zawodach lotniczych zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.

Zapraszamy do współpracy studentów wszystkich Wydziałów Politechniki Śląskiej. Poszukujemy osób posiadających doświadczenie w poszczególnych dziedzinach, bądź takich, którzy chcą się w tych tematach rozwijać:

• Praca w zespole
  • Projektowanie stron WWW
  • Kontakt z mediami
  • Zarządzanie projektami

Zależy nam na dużym zaangażowaniu i sumienności.

Napisz do nas:

Chciałbyś do nas dołączyć, ale masz wątpliwości, czy się nadajesz? Nie wiesz czy dasz radę?

Skontaktuj się z nami! Jeżeli chcesz wstąpić w szeregi naszego Koła Naukowego wyślij na powyższy adres e-mail wiadomość, w tytule wpisując Rekrutacja do HF i dołączając CV w formacie PDF zawierające Twoje zdjęcie, a następnie poczekaj na odpowiedź – odezwiemy się w ciągu doby :)

Czy trzeba posiadać specjalne umiejętności aby zostać członkiem naszego koła?

Nie, celem naszego Koła jest umożliwienie członkom zdobywania doświadczenia oraz wykorzystywania i poszerzania wiedzy zdobytej podczas studiów, w szczególności w zakresie budowy obiektów bezzałogowych. Zrzeszamy studentów z różnych wydziałów i kierunków, z różnych lat studiów oraz o różnych umiejętnościach - poczynając od mechaniki, pilotażu, obliczeń aerodynamicznych, poprzez elektronikę, informatykę, automatykę, na zarządzaniu i marketingu kończąc. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zacznij od skontaktowania się z nami.

Dlaczego warto należeć do koła naukowego High Flyers?

Pamiętajmy, że nic nie rozwija naszych pasji jak zespół ludzi o podobnych upodobaniach, który zamierza pozyskać dużą wiedzę oraz osiągać sukcesy.

Zarząd High Flyers