bg clouds

High Flyers to koło naukowe realizujące liczne projekty zmierzające do startów w zawodach, głównie międzynarodowych. Jednak zarówno konstruowanie platform latających na światowym poziomie, jak i wyjazdy drużyn w różne miejsca na całym świecie, są kosztowne. Dlatego właśnie poszukujemy firm, z którymi moglibyśmy nawiązać współpracę.

Sponsorowanie High Flyers daje duże korzyści obu stronom - my możemy realizować coraz lepsze i bardziej rozbudowane projekty, nasz Sponsor natomiast zyskuje uznanie i rozgłos zarówno w polskich mediach, jak i w międzynarodowym środowisku inżynierskim. Duże doświadczenie, staranność wykonania platform latających oraz świetne wyniki przykuwają do nas i naszych Sponsorów, uwagę organizatorów wydarzeń, konkurencyjnych zespołów, studentów i pracowników naukowych, firm oraz dziennikarzy.

Liczne pokazy, prezentacje i wydarzenia naukowe w których uczestniczymy są także okazją do zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców naszych konstrukcji ozdobionych logotypami Sponsorów i Partnerów.

W tym roku ponownie pokażemy na co nas stać podczas co najmniej dwóch dużych wydarzeń: China State Aeromodelling Design Championships oraz International Micro Air Vehicle Conference and Flight Competition. W Chinach będziemy pierwszą drużyną w historii, która reprezentuje Polskę, natomiast podczas zawodów IMAV 2014 w Holandii mamy zamiar poprawić nasz zeszłoroczny wynik z Francji, gdzie zajęliśmy II miejsce.

logo ue